POL ENG
LOGO IAAS POLSKA
ZBIOROWA FOTKA

Zadbaj o swój pomysł!

Przyjdź i poznaj jak małe i średnie przedsiębiorstwa wdrażają i chronią swój innowacyjny potencjał. Spotkanie będzie prowadzone przez Katarzynę Skiba - Dyrektor Departamentu Zbiorów Literatury Patentowej. Spotkanie odbędzie się 22.05.2014 (czwartek) o godzinie 17:00 w bud. 34 (wydz. leśny) SGGW, Aula I. Organizatorami wydarzenia są: Insight - Studenckie Koło Naukowe Marketerów SGGW, Urząd Patentowy RP oraz IAAS Polska. Serdecznie zapraszamy! :)

Rowerowa rywalizacja miast

Miasto dzięki aplikacji Endomondo będzie monitorować tereny przez które przejeżdża najwiecej osób. Przez to, że nasi studenci zaangażowaliby się w tę grę są spore szanse, że w okolicach uczelni powstaną dzięki temu nowe ścieżki i zamontowane zostaną przez ZTM nowe punkty Veturilo. Akcja trwa do 31 maja. Udział w tej inicjatywie jest bezpłatny, dlatego też każdy może do niej dołączyć. Zasada jest prosta: mieszkańcy którego z miast wykręcą przez cały maj najwięcej kilometrów na rowerze w dojazdach do pracy, uczelni, do kina czy rodziny itd. to miasto wygrywa. Przejazdy rejestruje się w serwisie Endomondo, za pomocą aplikacji lub przez stronę www

Zdobądź doświadczenie z nami. Aplikuj do IAAS!

Już 18.03.2014r.(wtorek) w auli III budynku 34 odbędzie się spotkanie informacyjne odnośnie rekrutacji nowych członków do Naszej organizacji. Zapraszamy studentów wszystkich kierunków!

Targi Pracy SGGW - Pracodawca Marzeń Edycja V

Targi Pracy SGGW - Pracodawca Marzeń Edycja V odbędą się 13 marca 2014 na terenie starego kampusu SGGW w Warszawie. Tegoroczna edycja będzie obejmować całodniowe promowanie firm na stoiskach informacyjnych połączone z udzielaniem informacji o ofertach praktyk, staży i pracy.

Celem wydarzenia jest zapoznanie studentów SGGW z wiodącymi pracodawcami na rynku, procesami rekrutacji oraz ścieżką ich przyszłej kariery zawodowej.

Wydarzenie będzie miało charakter otwarty, tak aby każdy zainteresowany student miał bezpośredni i łatwy dostęp do wiedzy o firmie, która go interesuje.

Pracodawca Marzeń Edycja V" jest kontynuacją wydarzeń, które odbyły się w marcu 2010, 2011, 2012 oraz 2013 r. Były to cykle prezentacji i wykładów, w których wzięły udział firmy takie jak Agrosimex, BGŻ, Coca-Cola HBC Polska, Danone, DeHeus, Mars, Grupa Żywiec, Nestle, Novartis, Nutricia, PwC, Sodexo, Unilever i wiele innych. Wydarzenia cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród studentów SGGW oraz innych uczelni, stąd też decyzja o organizacji kolejnej - V edycji Pracodawcy Marzeń.

Po więcej informacji zapraszamy na: www.targipracy.sggw.pl/ oraz FANPAGE

Odpowiedzialny kampus – wiedza, świadomość, wyzwanie !

_

Już dziś zapraszamy Was do zaangażowania się w tworzenie "Odpowiedzialnego kampusu"

Oficjalnie ruszamy już 24 marca !

Kliknij w zdjęcie powyżej, aby dowiedzieć się więcej. Uświadom sobie i podejmij wyzwanie !

ExWeek w Serbii!

Tak już bywa w kręgach IAASu, że w ramach współpracy międzynarodowej, organizujemy ciekawe ExWeek`i, na które zapraszane są komitety z innych krajów. Tym razem IAAS Polska wraz z IAAS Hiszpania dostały zaproszenie od komitetu IAASowego w Serbii. Spotkanie miało miejsce w dniach 24-30.11.2013 roku w Belgradzie.

W trakcie ExWeeku wybrani członkowie naszego stowarzyszenia mieli możliwość spędzić 7 dni pełnych wrażeń i dobrej zabawy w stolicy Serbii- Belgradzie. Odwiedzili zakłady produkcyjne soków i przetworów, tamtejsze sady i zakłady doświadczalne w pobliżu Belgradu i Nowego Sadu. Odbyło się również wiele ciekawych prelekcji, a nawet mieli okazję zwiedzić i wypróbować najlepsze gatunki win produkowane przez Uniwersytet w Belgradzie.

Mimo pierwszego śniegu tej zimy, nasi członkowie odwiedzili najciekawsze miejsca stolicy, a IAASowy duch integracji przyczynił się do dobrej zabawy i doświadczenia gościnności w Belgradzie.

Zapraszamy na interaktywny warsztat

„Rozmowa rekrutacyjna od podszewki”

Jesteś na ostatnim roku studiów i już wkrótce będziesz szukał pracy lub chcesz się po prostu dowiedzieć czy dobrze napisane CV może wpłynąć na otrzymanie zaproszenia na rozmowę rekrutacyjną?

Zapraszamy Cię na warsztat, podczas którego Specjaliści ds. rekrutacji Getin Noble Banku obalą mity związane z rozmowami rekrutacyjnymi i podpowiedzą w jaki sposób najlepiej przygotować się do spotkania z potencjalnym pracodawcą.

Termin: 24 stycznia (piątek), godz. 15.00, aula 0/41 budynek nr. 37.

Podczas spotkania opowiemy także krótko o naszej firmie, dowiesz się, jak wygląda praca w naszym banku „od środka” i do jakich działów aktualnie prowadzimy rekrutację. Będziesz miał także możliwości porozmawiania z kadrą menedżerską jednego z naszych obszarów Biznesu.

Zgłoś swój udział w warsztacie POBIERZ FORMULARZ

Liczba miejsc jest ograniczona, więc zapraszamy do zapisywania się.

Wypełniony formularz proszę odesłać na adres: akademia@getinbank.pl . Po otrzymaniu zgłoszenia prześlemy Ci informację potwierdzającą udział.

Zapraszamy serdecznie! Naszym celem jest Twój dynamiczny rozwój.

III Konferencja Żywieniowa zorganizowana przez IAAS

4 grudnia w Bibliotece Głównej przy SGGW odbyła się już kolejna edycja "konferencji zywieniowej" organizowanej przez IAAS Polska. Tegoroczna edycja była poświęcona dietom i wpływie odżywiania na stan zdrowia. Prelegentami którzy dzielili się z nami swoim doświadczeniem byli między innymi przedstawiciele firmy Nestle, JARS czy Program Odchudzania Cambridge.

Konferencja jak co roku cieszyła się ogromnym zainteresowaniem ze strony studentów i sala wykładowa była wypełniona po brzegi. Dziękujemy wszystkim za obecność i zapraszamy za rok!

IAAS Polska rozpoczęło współpracę z czasnamnie.pl

„Czas na mnie!” to cykl otwartych warsztatów prowadzonych przez Krzysztofa Sroczyńskiego i Jacka Mielczarka- doświadczonych praktyków zarządzania biznesem, którzy pokazują jak we właściwy sposób zarządzać karierą. Jest to projekt dla „ludzi zarówno wchodzących na rynek pracy, jak i tych, którzy pracę mają, ale próbują w niej znaleźć swoje miejsce”.
W związku z rozpoczęciem współpracy kilkoro z członków IAAS Polska miało okazję uczestniczyć w pierwszych warsztatach CNM. Szkolenie pt. „Jak zdobyć pracę?” odbyło się 16.11.2013r. w Centrum Konferencyjnym ADGAR PLAZA. Uczestnicy dowiedzieli się m.in. w jaki sposób najlepiej szukać pracy, jak napisać dobre CV oraz jak należy zachować się na rozmowie kwalifikacyjnej.

Zapraszamy do odwiedzenia strony i zapoznanie się z ofertą.

www.czasnamnie.pl

Reaktywacja 2013!

Dnia 21 października 2013 roku w godzinach 11:00 do 14:00 w Auli Kryształowej, odbyła się Reaktywacja dla studentów pierwszego roku. Studenci mieli okazje dowiedzieć się czym jest IAAS i inne organizacje studenckie oraz koła naukowe działające przy SGGW.
Podczas tego wydarzenia zainteresowanie Stowarzyszeniem IAAS było bardzo duże.
Zainteresowani uzyskali informacje o organizacji
i odpowiedź na każde pytanie. Podczas tego wydarzenia zainteresowanie Stowarzyszeniem IAAS było bardzo duże.

Zdobądź doświadczenie z nami. Aplikuj do IAAS!

Dnia 16.10.2013 roku o godz. 18:15 (budynek 34 aula III) odbyło się spotkanie informacyjne dla osób chcących dołączyć do IAAS Polska. W spotkaniu wzięło udział ponad 20 osób, którym została przedstawiona prezentacja i filmik dotyczące struktury i działania Naszej organizacji. Na zakończenie spotkania każdy miał możliwość zadawania pytań.

Od 17.10 do 22.10 przeprowadzone zostały rozmowy kwalifikacyjne ze studentami, którzy zgłosili chęć dołączenia do IAAS Polska i wypełnili formularze rekrutacyjne. Z ponad 20 osób, które przyszły na rozmowę przyjęliśmy 14 nowych członków.

„PRACODAWCA MARZEŃ – Edycja IV” SGGW

W Auli Kryształowej SGGW odbyły się 7 marca 2013r Targi Pracy „Pracodawca marzeń”. Studenci SGGW zainteresowani podjęciem praktyk, staży lub pracy w przedsiębiorstwach mieli okazję do spotkania z przedstawicielami firm i uzyskania wszelkich informacji o ich ofercie.

W marcu studenci SGGW już po raz czwarty wybierali swojego PRACODAWCĘ MARZEŃ. Jak co roku organizacją Targów Pracy zajęły się: Stowarzyszenie IAAS Polska oraz Biuro karier i monitorowania losów absolwentów. Patronat nad wydarzeniem objęła Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, Dzielnica Ursynów, Radio KIM, Radio Kampus.

W Auli Kryształowej zgromadzili się przedstawiciele wielu renomowanych firm. Przez cały dzień prezentowali studentom oferty praktyk i staży, zapoznawali ich z procesami rekrutacyjnymi oraz perspektywami stałego zatudnienia.

Ogromnym zainteresowaniem cieszyło się stanowisko doradców zawodowych z Wojewódzkiego Urzędu Pracy, którzy doradzali, jak poprawnie napisać CV i list motywacyjny oraz zaprezentować się podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

Targom Pracy towarzyszyły również specjalistyczne warsztaty, które zgromadziły licznych słuchaczy. Ogółem w wydarzeniu wzięło udział ponad 1500 studentów.a>

Tegoroczni PRACODAWCY MARZEŃ to: De Heus, Coca-Cola HBC, Fertico, Nestlé Polska, Getin Noble Bank, Jeronimo Martins, PwC, P&G, MARS Polska oraz Inkubatory Przedsiębiorczości.

IAAS Polska serdecznie dziękuje wszystkim przybyłym i zaprasza za rok!

Seminar Sweet-Indiscreet

IAAS Polska zaprasza na Międzynarodowe Seminarium Studenckie: Sweet - indiscreet

Jeżeli:

 • uwielbiasz słodycze
 • chcesz odkryć dobrą stronę łakoci
 • interesuje Cię zagadnienie CSR i dobrych praktyk w „słodkiej branży”…

… to wydarzenie jest dla Ciebie!

Kiedy i gdzie?

16.-18.04.2012
Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie
Sala konferencyjna Biblioteki Głównej - I piętro, wejście od strony wypożyczalni

Harmonogram wykładów (Uwaga! Nastąpiła zamiania terminów):

 • 16.04. (9:00 - 11:00) “Sharing Created Value or Creating Shared Value? – What is the sustainable future of business and society” Małgorzata Szlendak, Nestlé Polska S.A.
 • 17.04. (10:15 - 12:00) “CSR and good practice in FMCG industry” Natalia Ćwik, LOB
 • 18.04. (9:00 – 11:00) “Chocolate indiscreetly” Blanka Mellova, Nestlé Polska S.A.

Wykłady prowadzone będą w języku angielskim

Patronat Honorowy wydarzenia: Nestlé Polska S.A.

Partnerzy: Prorektor ds. Dydaktyki prof. dr hab. K. Gutkowska, Wydział Nauk Ekonomicznych oraz Wydział Nauk o Żywności

Seminar Sweet-Indiscreet

Dear IAAS Friends!.

 • Do you have a „sweet-tooth”?
 • Have you ever wonder what to do to eat sweets and stay healthy?
 • Would you like to learn about CSR in sweets’ business?
 • Would you like to be a witness of sweets’ production?

We DO!
That’s why we organize super-sweet-seminar: SWEET-INDISCREET!

Learn EVERYTHING ABOUT SWEETS!!!
Visit EXCITING WARSAW and BEAUTIFUL CRACOW!!!
Have a lot of FUN with IAAS POLAND!!!

The Honorary Patronage of the event: NESTLE Poland S.A.

The event will take place in Poland, 14th - 21th of April 2012.
There is participation fee (70 Euro) required.
Deadline for application is 15th of March 2012.

We are waiting for You!

Application form you can download from here.

Contact: iaaspoland.exco@hotmail.com

More information on facebook

Targi Pracy PRACODAWCA MARZEŃ

IAAS Polska oraz Sekcja Promocji Absolwentów AGROKADRA zapraszają na Targi Pracy PRACODAWCA MARZEŃ EDYCJA III. Jest to kontynuacja wydarzenia, które odbyło się w latach ubiegłych. Z uwagi na Wasze duże zainteresowanie, obecnie targi zostaną poszerzone o całodniowe promowanie firm na stanowiskach reklamowych, połączone z udzielaniem informacji o ofertach praktyk, staży i pracy.

Unilever, Coca-Cola HBC, Dominium, De Heus, Agrosimex, Nestle, Novartis, Jeronimo Martins, DeLaval, FRESHMAZOVIA, INTERMAG, Inkubatory Przedsiębiorczości.

Odkryj nieograniczone możliwości - wybierz swojego PRACODAWCĘ MARZEŃ!

Kiedy i gdzie?
7 marca 2012r.
Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie
Aula Kryształowa (budynek nr 9)

Skorzystaj również z darmowych warsztatów prowadzonych przez specjalistów!

12.00 – 13.00 „Jak najszybciej i najprościej założyć własną firmę?” Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości

13.15 – 14.45 „Praktyczne aspekty dokarmiania roślin” Intermag

Zgłoszenia na warsztaty prosimy wysyłać na adres:
targi.warsztaty@gmail.com

W tytule wiadomości podając:
firmę (prowadzącą dany warsztat)

Natomiast w treści wiadomości:
imię, nazwisko, kierunek, wydział oraz rok studiów

Podczas Targów Pracy w godzinach 10.00-14.30 będzie również możliwość konsultacji z ekspertem, który doradzi:

 • jak napisać CV oraz list motywacyjny
 • jak dobrze wypaść na rozmowie rekrutacyjnej.

Zapraszamy !
IAAS Polska

I Studencka Konferencja Żywieniowa za Nami..

Pod koniec listopada odbyła się I Studencka Konferencja Żywieniowa „Wypij Wiedzę Z Nami” organizowana przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Kierunków Rolniczych i Nauk Pokrewnych IAAS Polska. Mimo, że było to pierwsze takie wydarzenie jakie organizowaliśmy to dumnie możemy stwierdzić, że zakończyło się wielkim sukcesem. Pogoda co prawda nie dopisała ale „spragnionych” wiedzy słuchaczy nie zabrakło.

Na spotkaniu omawiany był wpływ spożycia popularnych, płynnych produktów na organizm człowieka. Od herbaty i kawy zaczynając przez napoje energetyczne i zioła, kończąc na winie i piwie. Na konferencji oprócz pozytywnego efektu ww. produktów na zdrowie, duży nacisk kładziono na uzależnienie jakie mogą wywoływać i zagrożenia z tego płynące o czym uświadamiała nas przedstawicielka firmy Centermed. Bardzo ciekawy wykład na temat napoi energetycznych poprowadziła dr n. o zdrowiu Regina Wierzejska z Instytutu Żywności i Żywienia, który wywołał ciekawą i momentami zabawną dyskusję. O winie, jego historii, produkcji oraz gatunkach przedstawiła dr Sylwia Bonin z Wydziału Nauk o Żywności, SGGW. Na pytanie „Czy piwo jest zdrowe?” odpowiedziała Kompania Piwowarska. Oczywiście nie mogło zabraknąć popołudniowej kawy o czym opowiedziała lic. Ewelina Bancerz z Koła Naukowego Żywieniowców i Dietetyków.

O suplementach diety opowiedziało Juice Plus. I tak zbliżyła się godzina 17, a więc nie mogło zabraknąć znanego na całym świecie „five o’clock”, na temat herbaty mówili członkowie Koła Naukowego Technologów Żywności w składzie Karolina Kruk, Anna Łyżwa i Anna Kosarzewska. Na wieczorny napar z ziół i miły wykład zaprosiła mgr inż. Magdalena Śledź z Koła Naukowego Technologów Żywności.

Patronat nad wydarzeniem objęli Dziekani WNoŻ i WNoŻCziK, Liga Odpowiedzialnego Biznesu oraz pizzeria Dominium.

Dziękujemy wszystkim za liczne przybycie i mamy nadzieję, że spotkamy się z Wami podczas kolejnych wydarzeń, które planujemy.

IAAS Polska

Kombinatorium Technologiczne

Warszawska Syrenka Technologiczna to projekt polegający na wsparciu finansowym, w wysokości do 40 000 zł, dla studentów/-tek i doktorantów/-tek mazowieckich uczelni wyższych na rozpoczęcie działalności gospodarczej w obszarze innowacyjnych technologii. Dodatkowo dla uczestników projektu przewidziane jest:

 • podstawowe i specjalistyczne wsparcie szkoleniowo – doradcze
 • dostępność Ekspertów z zakresu : patentowania i ochrony intelektualnej, rozwoju biznesu i transferu technologii, rynkowej analizy i wyceny innowacyjnych technologii
 • możliwość konsultacji z Doradcą Zawodowym

Dzięki projektowi, poprzez system szkoleń i specjalistyczne doradztwo indywidualne, wspieramy i promujemy rozwój przedsiębiorczości wśród młodych osób na obszarze województwa mazowieckiego. Nabór Formularzy Rekrutacyjnych do projektu rozpocznie się z dniem 02 grudnia 2011 r. i będzie trwać przez dwa tygodnie!

Wypij wiedzę razem z nami!

I Studencka Konferencja Żywieniowa jest jednodniowym cyklem warsztatów i wykładów poruszających problematykę zdrowego odżywiania. Dowiesz się na nich jaki wpływ na Twoje codzienne życie ma spożycie popularnych produktów.

Kiedy i gdzie?

30.11.2011r.

Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie

Sala konferencyjna Biblioteki Głównej (sala na I piętrze, wejście od strony wypożyczalni)

Agenda wydarzenia:

12:00 Przywitanie

12:05 – 12:50 „Z czego się składają? Co w nich jest?” o napojach energetycznych
dr n. o zdrowiu Regina Wierzejska, Instytut Żywności i Żywienia

12:55 – 13:40 „ABC spożywania alkoholu” o winie
dr Sylwia Bonin, Wydział Nauk o Żywieniu Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego

13:45 – 14:30 „Czy piwo jest zdrowe? Mity i fakty” o piwie
Kompania Piwowarska

14:35 – 14:50 „Badanie wpływu spożycia kawy na ciśnienie tętnicze krwi”
lic. Ewelina Bancerz, Koło Naukowe Żywieniowców i Dietetyków

14:55 – 15:40 „Witaminkę?" o suplementach
Juice Plus

15:45 – 16:10 „Czy herbata jest zdrowsza od kawy?” o herbacie
Karolina Kruk, Anna Łyżwa i Anna Kosarzewska, Koło Naukowe Żywności i Żywienia

16:15 – 16:40 „Co w ziołach piszczy?” o suszonych ziołach
mgr inż. Magdalena Śledź, Koło Naukowe Technologów Żywności

16:45 Pożegnanie

Patronat nad konferencją objęli Dziekani WNoŻ i WNoŻCziK, Liga Odpowiedzialnego Biznesu, oraz pizzeria Dominium.

W czasie konferencji zostanie ogłoszony konkurs z cenną nagrodą.

Przyjdź i wypij wiedzę z nami !

IAAS POLSKA

Chcesz dołączyć do IAASu i organizować podobne wydarzenia na Twojej uczelni?

Napisz do nas: iaashr@gmail.com

Bezpłatne warsztaty z zakresu technologii

Zapraszamy na warsztaty organizowane w ramach projektu „WARSZAWSKA SYRENKA TECHNOLOGICZNA – Mazowiecki Program Inicjowania Przedsiębiorczości” realizowanego w ramach Działania 6.2 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki przy współpracy Miasta Stołecznego Warszawy.

Celem jest inicjowanie i promocja przedsiębiorczości na obszarze województwa mazowieckiego, z zakresu innowacyjnych technologii poprzez system szkoleń i doradztwo indywidualne. Dla 22 zakwalifikowanych uczestników projektu zostanie przyznane jednorazowe dofinansowanie w wysokości 40 000 zł na otworzenie innowacyjnej działalności gospodarczej.

Poprzez organizację Spotkań Akademickich chcemy zaprezentować studentom i doktorantom możliwości jakie otwiera udział w projekcie, przybliżyć działalność Naszego inkubatora oraz udostępnić wiedzę Eksperta z zakresu:

 • -Rynkowej Analizy
 • -Wyceny Innowacyjnej Technologii
 • -Rekomendacji Sposobu Finansowania
 • -Narzędzi Użytecznych w Procesie Komercjalizacji

Przeprowadzimy ćwiczenia, gry i zabawy zespołowe, które pokażą jak zastosować wiedzę nabytą podczas spotkania. Dla najbardziej zaangażowanych i pomysłowych zespołów przewidziane są nagrody rzeczowe. Studenci i doktoranci którzy przyjdą i odkryją przed Nami swoje innowacyjne pomysły, opracowują nową technologię lub są na etapach badań i konceptualizacji, mają szansę podjąć stałą współpracę z firmą INVESTIN.

Spotkanie planowane jest na przyszla srode 23 listopada w godzinach 14-17 (to jeszcze do ustalenia) w budynku 23 (niebieski, nowy kampus), sala 2072.

Ogólnopolskim Badaniu MBE STUDENT INDEX: Finanse i Bankowość

Jeszcze tylko do końca listopada można brać udział w Ogólnopolskim Badaniu MBE STUDENT INDEX: Finanse i Bankowość.

Pytamy w nim o Waszą ocenę aktualnej sytuacji na rynku pracy, oczekiwania i opinie o Pracodawcach, o to co sadzicie o coraz intensywniejszym wykorzystaniu social mediów przez pracodawców oraz o to czy w trakcie studiów podejmujecie dodatkowe, pozanaukowe działania, które mają wzmocnić Waszą pozycję na rynku pracy.

Nagrodą główną w badaniu jest wycieczka do Nowego Jorku lub kupon rabatowy o wartości 10 000 zł na kurs ACCA lub CIMA. Szukamy osób, nie tylko studiujących finanse, ale również osób nie wykluczających w przyszłości pracy w różnych działach (np. dział marketingu, IT, PR) firm z sektora finansów i bankowości.

Ankieta dostępna jest pod linkiem: link

Strona badania: link

Jesteśmy również na FB link

Krwawa zajawka, czyli Horror Party z IAAS Polska

W nadchodzącym tygodniu (26 października) oprócz spotkania informacyjnego dot. IAAS Polska, mamy dla Was również inną niespodziankę, czyli...mroczno-zakręconą imprezę w Klubie Dziekanat 161!

Podczas imprezy zatańczą dla nas dziewczyny z Hip-Hop Academy, a także będzie można wygrać smaczne i mroczne nagrody! Zapraszamy!

Dołącz do IAAS Polska - spotkanie informacyjne!!

Jeśli chcecie poznawać nowych ludzi, doskonalić swoje umiejętności, współpracować z dużymi firmami, a przede wszystkim dobrze się bawić to serdecznie zapraszamy do IAAS Polska!:)

Nie czekajcie i przybywajcie w poniedziałek - 24 października o 18.00:)

Rusza nowa strona

W imieniu całego stowarzyszenia studentów IAAS, mam zaszczyt przedstawić Wam Całkowicie nową wersję strony.

Zapraszamy również do klikania „Lubię to!” na naszym profilu na Facebooku: link

lub rozwijając panel po lewej stronie.

Partnerzy:

www.akados.pl/ www.czasnamnie.pl Agrosimex Nestle Liga Odpowiedzialnego Biznesu SGGW dlastudenta.pl Koło naukowe finansistów i bankowców