POL ENG
LOGO IAAS POLSKA
ZBIOROWA FOTKA

Viva la fiesta

8.06.2011

Dios Mio, co to była za noc! IAAS zamienił „Dziekanat” w El club „Decanato”, gdzie trwała prawdziwa latynoska fiesta. Taneczna muzyka i gorąca atmosfera zagwarantowały imprezę, kórej nie powstydziliby się nawet na Ibizie.

Akcja Integracja

14-15.05.2011

W maju IAAS wyruszył na weekendową integrację: las, jeziorko, słońce! Gromadziliśmy motywację do dalszych projektów

CSR Day – Zielony wizerunek przedsiębiorców. Wyzwania i szanse

11.05.2011

Tematem tegorocznego CSR Day (Dnia poświęconego Odpowiedzialnemu Biznesowi) była szeroko rozumiana działaność firm w zakresie ochrony środowiska.

Wśród zaproszonych firm znajdowały się: Kompania Piwowarska S.A., Jeronimo Martins Dystrybucja S.A., Żywiec Zdrój S.A., Kulczyk Investments S.A., serwis przeznaczeni.pl oraz Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Podczas wydarzenia przedstawiciele firm odpowiedzili o odpowiedzialnym biznesie, swojej strategii CSR i zrównoważonym rozwoju, czyli działaniach na rzecz ochrony środowiska.

Więcej info: tutaj

Wielkie oblewanie WIOSNY

6.04.2011

21-go marca obchodziliśmy rocznicę jednego z najweselszych dni w roku. Z tej okazji IAAS-owicze zaprosili wszyskich Towarzyszów i Towarzyszki na niepowtarzalną imprezę w stylu PRL. Studenci zaprezentowli prawdziwie patriotyczną postawę i tłumnie stawili się w klubie Dziekanat.

Pracodawca Marzeń Edycja II

2.03.2011

W marcu 2011 roku IAAS Polska po raz kolejny zaprosił studentów SGGW na Targi Pracy „Pracodawca Marzeń Edycja II”. Tegoroczne Targi zostały poszerzone o całodniowe promowanie firm na stanowiskach reklamowych, połączone z udzielaniem informacji o ofertach praktyk, staży i pracy.

W tegorocznej edycji udział wzięły:

Agrosimex, BGŻ, Coca-Cola, Danone, Dominium, De heus, Nestle, Novartis, Nutricia, Sodexo, Unilever

Studenci mogli również wziąć udział w warsztatach, podczas których dowiedzieli się między innymi:

  • w jaki sposób odpowiadać na ogłoszenia o pracę?
  • jak zaprezentować się na rozmowie kwalifikacyjnej?
  • dlaczego poprawnie napisane CV stanowi klucz do sukcesu?
  • co to jest CSR?

Artykuł na temat projektu można znaleźć tutaj

Ex-Week „Droga mleczna – od krowy do produktu”

21-27.02.2011

W ramach Exchange Week „Droga mleczna – od krowy do produktu” gościliśmy studentów z Belgii, Chorwacji i Hiszpanii. Projekt odbył się w najmroźniejszym tygodniu lutego, ale mimo to, pozytywna energia i gorąca atmosfera nie opuszczały nas nawet na chwilę.

Ideą spotkania było poznanie ścieżki tworzenia produktów mleczarskich. Razem z naszymi gośćmi zwiedziliśmy Obory SGGW, OSM Łowicz oraz wysłuchaliśmy wykładu firmy DeLaval. Po części naukowej nie mogło zabraknąć międzynarodowej integracji i świetnej zabawy. W programie znalazło się między innymi zwiedzanie Centrum Nauki Kopernik i Muzeum Chopina, wizyta w Browarmii, obcowanie ze sztuką w Zachęcie, czy Turniej Bowlingu.

Dziękujemy firmom : Amber, Danone, Nestle Polska, Piątnica, OSM Garwolin, Piekarnia Cichoński, DeLaval, Agrosimex, Pizza Dominium za wsparcie. Specjalne podziękowania dla władz SGGW za poparcie naszej inicjatywy. Bez tego nie moglibyśmy wspominać tak udanego tygodnia!

Andrzejkowa Noc

25.11.2010

Podczas Andrzejkowej Nocy czarodzieje i czarodziejki z IAASu przemienili Studencki Klub Dziekanat w krainę rozrywki, rozkoszy i magii. Stoliki woskiem płynące, Królowa Kier ze swą Talią Kart, czy ciastka z proroctwami zakrapiane magicznym trunkiem "Wypij mnie" to tylko niektóre przygotowane niespodzianki. Zabawa w tej bajecznej atmosferze nie miała końca…

Partnerzy:

www.akados.pl/ www.czasnamnie.pl Agrosimex Nestle Liga Odpowiedzialnego Biznesu SGGW dlastudenta.pl Koło naukowe finansistów i bankowców