POL ENG
LOGO IAAS POLSKA
ZBIOROWA FOTKA

ExPro

Od ponad 50 lat IAAS Exchange Program (Expro) oferuje studentom niepowtarzalną okazję do zdobycia cennych doświadczeń i wiedzy z zakresu rolnictwa na międzynarodowym poziomie. Poprzez uczestnictwo w Expro studenci mają szansę odbyć praktykę w zagranicznym instytucie, a dzięki temu poszerzyć horyzonty, wymienić pomysły i informcje oraz przeżyć niepowtarzalną przygodę.

Expro składa się z 2 programów: Ceres i Archimedes.

Ceres obejmuje zajęcia na świeżym powietrzu. Ten rodzaj aktywności jest odpowiedni dla tych, których interesuje praca na farmie. Dzięki programowi, studenci mają sznasę poznać obcą kulturę i nauczyć się czegoś nowego o innym kraju. Rodzaj pracy zależy od rolnika goszczącego, może obejmować zarówno zadania indywidualne, jak i grupowe.

Ceres oferuje miejsca na całym świecie, np. UD Artha for Bonsai, Soerjanto Orchid, Wakatobi Dive Resort and Research Center of Operation Wallacea w Indonezji, agroturystyka, produkcja zboża oraz farma świn w Polsce, hodowla bydła mlecznego w Finlandii, farma truskawek i tytoniu w Szwajcarii, hodowla ryb i farma organiczna w Niemczech oraz wiele innych.

Archimedes jest rodzajem Expro, który oferuje pracę w fabrykach i laboratoriach. Praktyka jest szczególnie przydatna dla studentów robiących badania do prac naukowych. Archimedes jest nową, stale rozwijającą się formą Expro. Jednak w ofercie znajdują się już miejsca w Australii i Tajlandii, gdzie trwają badania nad paszami dla zwierząt oraz w Indonezji, która oferuje miejsca dla technologii żywności i leśnictwa.

Expro pozwoli Ci zdobyć praktyczną wiedzę w zakresie rolnictwa, pomoże w rozwoju przydatnych umiejętności i zamieni w doświadczonego studenta.

Nie wahaj się- przyłącz się do programu!

Expro jest zorganizowane online. Więcej informacji znajdziesz na stronie www.iaasword.org Możesz też napisać do Koordynatora Expro w Polsce: iaaspoland.exco@hotmali.com

Podejmij wyzwanie! Wypełnij aplikację i ruszaj w świat!

Partnerzy:

www.akados.pl/ www.czasnamnie.pl Agrosimex Nestle Liga Odpowiedzialnego Biznesu SGGW dlastudenta.pl Koło naukowe finansistów i bankowców